We're sorry but Wlaunch doesn't work properly in old browsers.
Please follow instructions here http://outdatedbrowser.com.

На жаль, Wlaunch не працює належним чином в застарілих браузерах.
Перегляньте інструкції тут http://outdatedbrowser.com.

К сожалению, Wlaunch не работает должным образом в устаревших браузерах.
Смотрите инструкции здесь http://outdatedbrowser.com.

Important tax changes for the quarantine period

A short list of major changes awaiting entrepreneurs in the nearest future

Верховна Рада 17 березня прийняла закон про підтримку платників податків на час карантину, який вводить в дії наступні норми:
  • Підприємці (на загальній та спрощеній системах) та самозайняті особи звільняються від сплати ЄСВ з 1 березня по 30 квітня. Це означає, що ЄСВ не буде нараховуватися за березень та квітень. Тому оплата ЄСВ за 1 квартал 2020 року складе 2 078,12 грн (замість 3 117,18 грн). Такий же розмір ЄСВ буде і за 2 квартал 2020 року. Березень і квітень буде зарахований до страхового стажу таких підприємців.
  • З 1 березня по 30 квітня не нараховується і не сплачується плата за землю, яка використовується в господарській діяльності, а також податок на нерухоме майно за нежитлові приміщення.
  • Відтерміновується на 3 місяці введення в дію норм законів про касові апарати для всіх груп підприємців на спрощеній. Також до 1 квітня 2021 року продовжують перехідний період для підприємців на спрощеній системі з річним доходом до 1 млн грн, які працюють в ритейлі.
  • Скасовуються штрафи і пеня за порушення податкового законодавства в період з 1 березня по 31 травня 2020 року (крім відповідальності за порушення нарахування, декларування та сплати ПДВ, акцизного податку та рентної плати).
  • Скасовуються штрафи за несплату ЄСВ або несвоєчасне подання звітності по ЄСВ в період з 1 березня по 30 квітня 2020 року.
  • Встановлюється мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок бізнесу в період з 18 березня по 31 травня 2020 року.
Тимчасові пільги введені Законом України № 533-IX
від 17.03.2020 року
«Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».